Pizzerie na starówce w Toruniu

Zbliżał się weekend i jak zawsze planowałam, czym się zająć. Zauważyłam, że dawno nie widziałam się z moimi bliskimi znajomymi. Ostatnie nasze wspólne zdjęcia na portalu społecznościowym były aż sprzed miesiąca. Dlatego kilka dni wolnego od studiów idealnie nadawało się na dalsze pielęgnowanie znajomości.

Pizza ze znajomymi w weekend

pizzerie - ToruńNie ma spotkania z przyjaciółmi bez jedzenia. Dlatego przejrzałam sobie różne pizzerie – Toruń, żeby wybrać coś najbardziej korzystnego dla każdego. Pizzę może i lubił każdy, ale z dodatkami już było różnie. Jakoś całkiem przypadkiem jak szłam do domu to dostałam ulotkę z nowej pizzerii. To było właśnie coś czego potrzebowałam- różnorodność wyboru. Pizze były podzielone na mięsne i bezmięsne i można było wybierać spośród wymyślnych kompozycji. Ja postanowiłam wziąć sobie pizzę z czerwoną fasolą i papryką, ale wtedy zobaczyłam na drugą stronę menu. Można było stworzyć sobie własne danie, na przykład na bazie makaronu spaghetti, kokardek, ryżu, czy tortellini, czyli takich małych pierożków. Fo tego wybierało się sos z mięsem. Każdy miał swoją nazwę. Dlatego zamiast pizzy, postanowiłam wziąć zestaw z ryżem, czyli risotto z kurczakiem. Gdy nadszedł czas spotkania ze znajomymi, wszyscy ucieszyli się, że wybrałam lokal, w którym można wybierać spośród szeregu potraw, od kebaba, po pizzę i zestawy obiadowe. Mój przyjaciel wziął sobie pyszne pierogi z pieca, drugi spaghetti, a inni pizzę na pół.

Podstawą dobrze spędzonego czasu jest odpowiedni posiłek. My najedliśmy się do syta, potrawy były pyszne, pachnące i świeże. Później najedzeni mogliśmy sobie plotkować do woli. Umówiliśmy się też za tydzień, że znowu przyjdziemy do tej pizzerii i spróbujemy czegoś innego, by przetestować całe menu, co nam najbardziej zasmakuje.