Pierwsze buty ortopedyczne mojej córki

Jakiś czas temu ortopeda dziecięcy zalecił mi abym zaczęła kupować mojej córce obuwie ortopedyczne. Ma ona już pięć lat i wcześniej zawsze kupowałam jej normalne buty. Jak się okazało lepsze byłoby obuwie profilaktyczne. Z pewnością zapamiętam to na przyszłość. Kiedy zaczęłam szukać pierwszych butów ortopedycznych dla córki chciałam żeby były wyjątkowe.

Udało mi się kupić modne obuwie ortopedyczne

buty ortopedyczne dla dziewczynekNie będę ukrywać tego, że początkowo trochę bałam się tego, że wśród butów ortopedycznych nie znajdę żadnych, które będą wyglądały ładnie i moja córka będzie chciała je nosić. Nie zdawałam sobie sprawy z tego, że choć obuwie ortopedyczne jest to obuwie lecznicze to można znaleźć w sklepach takie modele, które wyglądają bardzo modne i zdecydowanie nie odstają za bardzo wyglądem od butów, które są „normalne” i można znaleźć je w sklepach. Generalnie, buty ortopedyczne dla dziewczynek są dostępne naprawdę w ładnych kolorach i można znaleźć takie modele, które wyglądają bardzo uroczo. Na poszukiwania wyjątkowych butów ortopedycznych wybrałam się z córką, tak by kupić buty, które będzie chętnie nosiła. W jednym ze sklepów znalazłyśmy przepiękne różowe buty, które ozdobione były kolorowymi kwiatkami. Jak córka je tylko zobaczyła od razu stwierdziła, że chce właśnie te. Oprócz tego wzrok do butów przyciągała gruba, ale elastyczna i wygodna zielona podeszwa.

Cieszę się, że udało mi się znaleźć takie buty dla córki, które jej się podobają, a więc nie było żadnego problemu z tym żeby namówić ją do noszenia tego obuwia. Jako, że jej stopa szybko rośnie to za jakiś czas na pewno będę musiała kupić jej kolejną parę butów. Dobrze, że w sklepach jest dużo różnych modeli obuwia ortopedycznego, o różnych kolorach i ozdobach, a więc na pewno uda mi się wybrać dla córki coś fajnego.